blog

Szatan Kontroluje Przemysł Muzyczny? Demoniczne Symbole i Przesłania w Muzyce - Plociuch Ator BiznesInformacje

Odtworzeń: 50642
Czas trwania: m s
Opinia: 5325
Ilość reakcji: 750
Opis: ► Adrenochrom ► https://youtu.be/7p20tkOmjEw ► Seria Teorie Spiskowe ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0s9HyScqgL9VcwIAJL1hsi ► Ator na Twitterze ► https://twitter.com/KrzysztofAtor ► Instagram Atora ► http .

Komentarze


Szatan Kontroluje Przemysł Muzyczny? Demoniczne Symbole i Przesłania w Muzyce - Plociuch Ator Biznes

- K.T.😎
- Komentarz do statystyk i zasięgu
- ator ten temat cie przerosl daj sobie z tym spokoj a metal jest piekny
- 👍
- Ten materiał wyświetlił mi się gdy wpisałem "ator śmieszkowanie"
- to jak mam na nazwisko sabat, to co? XD
- BOG NIE MA NIC WSPOLNEGO
Z ZADNA RELIGIA
MOIM ZDANIEM.
DZIEKUJE POZDRAWIAM SERDECZNIE
- Od ok tygodnia nie dostałam powiadomienia o spiskowych teoriach i ani jedna nie pokazała mi się na głównej 🤦🏼‍♀️dlatego nadrabiam 😂
- chyba pierwszy raz nie dostałem powiadomienia o tym filmie, tydzień czasu i aż oczy przetarłem , jeden z fajniejszych tematów a film ponad tydzień ma
- bez muzyki świat byłby pusty
- Tu też można więcej doczytać rozwód adwokat szpot, moim zdaniem OK.
- No mam szczerą nadzieję że omówisz symbole w muzyce pop. Bo ten artykuł to oprócz paru ciekawych rzeczy nie wniósł nic dobrego...
Weźmy na przykład taki zespół Ghost - tam całość jest zrobiona pod satanizm, stroje, teksty, występy, a sam wokalista ciągle powtarza, że to jeden wielki performance. A ludzie, którzy biorą na poważnie ich przekaz chyba nie rozumieją sztuki.
Zresztą, ja i wielu moich znajomych odpalamy cięższą muzykę po to, by się uspokoić, a nie rozjuszyć. Wytłumaczę najprościej - jak ci ktoś mówi, żebyś się uspokoił, to się denerwujesz bardziej, więc też spokojna muzyka się w to wpisuje. Ale kiedy nie możesz wyładować swojego gniewu, frustracji, to nic ci tak nie pomoże, jak słuchanie czegoś co z tobą rezonuje. Ty się nie wykrzyczysz, bo nie jesteś małym dzieckiem, ale ktoś za ciebie to zrobi. Kiedy wracasz po ciężkim dniu w pracy to od razu ci ulży jak odpalisz Slipknota i People=shit 😉
- ❤
- Przemysł budowlany też.
- Dopiero dzis dostalismy powiadomienie o spiskowe teorii tejze wlasnie. 5 dni ciemnosci....
- Odpowiadamy na Twoje pytanie - nie dostaliśmy powiadomienia o tym filmiku, sami znaleźliśmy w niedziele wieczorem . Dobrego weekendu Szanowny Krzysztofie , dziękujemy za prace , która dla nas wykonujesz , popieramy całym serduchem 💕
- według mnie to nie szatan tylko iluminaci każą im pokazywać szatanistczne rzeczy ja tam w szatana nie wierze
- Ten artykuł jest bardzo nie aktualny pewnie ma ze 30 lat albo więcej biorąc pod uwagę wymienione kapele. Gdzie Norwegia 1991-1994?
- Jak cię lubię Ator to gdy wymawiasz te ang nazwy to juz mniej 😋, czytaj może tak mniej akcentując ten hamerykanski akcent 😁
- Z AC/DC to pojechałeś jak nawiedzony świadek jehowy hahaha. AC/DC (alternating current/direct current) - prąd zmienny/prąd stały.
Same satanistyczne w ...uj zespoły. Za to Mayhem, Gorgototh, Dimmu Borgir, Burzum czy nasz polski KAT to pokorni wyznawcy Jezusa Chrystusa :P Te zespoły to też konwencja i marketing, ale tam przynajmniej mamy do czynienia z symboliką satanistyczną.
W Behemoh'cie to jest okultyzm pełną gębą (gwiazda dawida, gwiazda chaosu, mitologia grecka i inne symbole). Adam Darski jest bardzo oczytanym człowiekiem.
A gdzie masońska opera "Czarodziejski flet" Amadeusza Mozarta?
A okładka płyty Pink Floyd "Dark Side of the Moon"?
A rock-opera Rogera Waltersa "Ça Ira" przepełniona bluźnierstwami wobec katolicyzmu i symboliką masońską, której prapremiera odbyła się na poznańskiej Malcie w 2005?
A gdzie "Stairway to heaven" Led Zeppelin? Co oznaczają schody/drabina do nieba, to zapytaj jakiegokolwiek rabina. Patrz pomnik katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie.
Nie ma za co. Za wykorzystane info należy się 50% dochodu z kolejnego vloga. Zapłatę przyjmuję tylko w szeklach ;)
- Oglądałem kiedyś program dokumentalny o działaniu muzyki na rośliny, w którym pokazano na podstawie doświadczeń, że roślinki najbardziej lubią słuchać heavy metalu. Moje kwiatki również świetnie się mają. To napewno jest artykuł księdza Natanka.