blog

Przemysł mleczny jest kurewsko przeraźliwy - wszystko o mleku w 5 minut!Informacje

Odtworzeń: 48206
Czas trwania: 5m 41s
Opinia: 917
Ilość reakcji: 357
Opis: fb.com/veg.terror .

Komentarze


Przemysł mleczny jest kurewsko przeraźliwy - wszystko o mleku w 5 minut!

- Dobrze, trzeba o tym głośno mowic, dosc znecania!!!!
- Świetny film, trzeba uświadamiać w tym ludzi.
- Boże kurwa ale irytująca baba :/
- Żeby było mleko potrzebna jest krowa
Żeby było mlkeko potrzebne jest ciele
i przecież mleko idzie do nas mo przecież
cielak nie przecież będzie przez całe życie pił mleka -.-
i to tak nie wygląda jak na tym filmie, cielaki nie są tak, szarpane no nie wiem jak to napisać
i musi być wzięte od krowy bo może je zdeptać lub inne mogą je zdeptać
- Ja tam lubię mleko, po to jesteśmy pierwsi w łańcuchu pokarmowym żeby niższe zwierzęta zjadać a także produkty od nich pochodne 🙆🏻‍♂️
- To może niech matki ludzkie dają ciągle mleko ludziom, by nie trzeba było chodować krów
- A ja się pytam, czy ta soja i orzeszki nie planowały przyszłości swojej i swoich dzieci? Protestuję przeciwko ich dojeniu! To nieludzkie!
- Nie wiem dlaczego, ale pani na filmie mówi jakoby takie działania miały miejsce na wszystkich gospodarstwach, a takie problemy są głównie na zagranicznych farmach. Kłamstwem jest też to,że wszystkie byczki idą na rzeź. Na naszym gospodarstwie nigdy nie było takiego przypadku żeby jakiś cielak został sprzedany na mięsa. Kolejną rzeczą jest to,że krowy często nie interesują się cielakiem, wyliżą go i tyle, że facto brak zainteresowania. Odgradzane są od matek dlatego, że krowy mleczne dają ok. 20-30 litrów mleka na dobę a taki cielak wypije 6-9 litrów. Za chwilę znajdą się osoby które powiedzą że jeszcze 20-30 lat temu krowa dawała 6-10 litrów mleka i faktycznie jest prawda, ale było to inne mleko o wiele lepsze mleko niż to dzisiejsze, ale dziś nikt ci nie zapłaci za jakoś. Wracają do tematu, co zrobić z resztą mleka? Zostawić, poczekać aż zrobi się twaróg i krowa dostanie zapalenia co dla niej skończyć się może nawet śmiercią? Zastanówcie się. Krowy które były "wywożone" na mięso (w tym filmie oczywiście) według mnie były to krowy z złamaniami lub innymi kontuzjami i chorobami. Mimo to według mnie był to straszny widok bo u nas jak krowa padła była po prostu wciągana do wozu, a sytuacja pokazana na filmie nie powinna mieć miejsca. Na filmie był ukazany "krowi holocaust" ja tak nazywam takie farmy gdzie nie produkuje się dobrego mleka tylko biały płyn o nijakich wartościach odżywczych. Pamiętajcie, że przypadek na filmie jest jednym z wielu wyjątków. Rolnicy od wieków są poniżani, ale na to już nikt nie zwraca uwagi.
- Jezu co za pierdolenie
- BZDURA !!! Pod żadnym pozorem NIE WOLNO słuchać tej kobiety i czytać tekstu na filmie !!! Nagrania zostały nagrane na zachodzie i po prostu z ukrycia nagrali jakiegoś farmera jedenen na miolon . Tak nie wygląda prawdziwa produkcja mleka . Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda produkcja mleka jedzcie do prawdziwego Polskiego rolnika i musicie dużo się dowiedzieć o anatomi tych zwierzont a nie opowiadać głupoty jak ta dziewczyna ...
- Ciekawie tu widziałem opsiane strzelanie shooterready.pl, zawsze to jest też przydatne.
- Widziałem ten post na fb z tym jest to stekt bzdur czyli po amerkańsku fake news na czym idzie bardzo dobrze zarobić wmawiając takie głupoty po prostu krowy nie są hodowane od 10 czy 20 lat tylko już od wieków nikt ich nigdy nie zapładniał na mleko.
Jest to bardzo sprytny i chamski sposób na ogłupianie i wmawianie zła ludziom żeby kupili ich dobry produkt bo nikomu nie szkodzi.śmiać mi się chce jak czytam komentarze niektórych ludzi zachowanie jak kompletni idioci bez mózgu.
- Spróbuj mleka wegańskiego. Ono jest takie "uczciwe". Ch... Z tym, że niszczy nam planetę jeszcze bardziej niż krowie
- Wiesz że jak wypuścisz te zwierzęta na wolność to wyginą bo sobie nie poradzą? Poza tym jak można lubić zwierzęta hodowlane jak chcesz kurę to kup sobie dekoracyjną rasę tego ptaka itp każde zwierzę ma swoje przeznaczenie, świnia śmierdzi, krowa jak cię kopnie to nie żyjesz, kura sra wszędzie, poza tym w przyszłości mięsą będzie towarem luksusowym bo nie będzie terenów pod jego uprawę a będziemy jeść owady, kolejna pseudo inteligenta Julka, myślicie że ludziom się podoba wasza propaganda? Pokazujecie najgorze hodowle i mówicie ,, patrzcie to cały przemysł '', a warzywa są nie efektywne i zawierają mało witamin itp lepsze są surowce ze zwierząt itp
- Baba ma zero pojecią a sie wypowiada ...
- Pierdolnieta troszeczkę xD
- Jakie kłamstwa czytać się tego nie chce
- Przede wszystkim są to realia wielkich w zdecydowanej większości zagranicznych farm krów. Miałem znajomego, który miał ich około 50 i jakoś tak to nie wyglądało. Żeby krowa dawała mleko jak już nakarmila swoje wystarczająco doi się je dalej, a krowa będzie wtedy mleko dawać cały czas. W polskich wsiach ludzie żyli zgodnie z naturą. Dopiero teraz, gdy wkracza mechanizacja, a przede wszystkim maksymalizacja zysków krowy faktycznie cierpią, ale jest to spowodowane tym, że wprowadzili restrykcje i przepisy, gdzie nikomu nie chce się już w tym bawić, dlatego nikt już krowy prawie na wsi nie ma. Kolejna sprawa, w Polsce są ograniczenia co do ilości mleka wyprodukowanego, a za granicą nie ma, a to tak właśnie są takie farmy jak na filmie. Trzeba wyjść z domu pogadać z rolnikiem, a nie posługiwać się zmanipulowanym obrazem, który wywołuje jedynie negatywne emocje.
- xD
- To straszne ..😱😥😥🙏
- 4;08 w właśnie muszę chyba ze dasz mi possać swoje 😍