blog

Kopalnia kruszywa - Fabryki w PolsceInformacje

Odtworzeń: 101060
Czas trwania: 4m 54s
Opinia: 1287
Ilość reakcji: 44
Opis: Proces budowy dróg czy modernizacja połączeń kolejowych, wymagają zastosowania kruszyw o odpowiednich parametrach. Są one stosowane głównie przy budowie nasypów kolejowych, podbudów nawierzchni drogowych, a także do produkcji mas .

Komentarze


Kopalnia kruszywa - Fabryki w Polsce

- Zastanawiasz się nad udziałem w programie Fabryki w Polsce? Podpowiemy i pokażemy przykłady, jak może wyglądać film o Twojej firmie.
Prześlij dane kontaktowe na adres 👉piotr.kupiec@fabrykiwpolsce.pl👈
Piotr skontaktuje się z Tobą i opowie, jak wygląda realizacja materiału.

Zobacz, co u nas słychać 👇
Facebook: http://bit.ly/2ur7xLQ
LinkedIn: http://bit.ly/3m4NlKH
Portal: https://fabrykiwpolsce.pl

Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2trnVPE
- No właśnie z tym odpylaniem kruszyw to w naszym kraju jest niestety tak nie do końca jak być powinno.
- Moja babcia od strony mojego taty pracowała w kruszywach.
- Słaba kopalnia
- Widzieliście takie zeczy za komuny?
- Jakie koleje dużych prędkości 100 km?
- Pracowałem w kopalni wapna w Tarnowie Opolskim jako elektryk. Jeśli pracujesz przy kruszarkach to praktycznie wdychasz pył bez przerwy, a maski nie wiele dają bo filtry szybko wilgotnieją. Przerąbana robota zwłaszcza zimą :/ Tyle dobrze, że po kilku latach przysługuje tamtejszym pracownikom przedwczesna emerytura za pracę w warunkach specjalnych. Jeśli się nie mylę minimum 5lat.
- podano fabryki a pokazano tylko jedna a najwieksza w polsce jak i w europie jest w WILKOWIE PGP Bazalt
- Super materiał :-)
- CAT dużo pali, ale chociaż się nie psują - trudniejszych warunków pracy urządzeń już nie ma. Ciekawe, co ile czyszczą... Taką ilość materiału można przewieźć jedynie koleją - szkoda, że PKP Cargo nie walczy o klientów, bo przecież "i tak nie mają wyboru".
- Tu jest więcej gentarus.com naszyjnik z bursztynem, można zawsze zdobyć nową wiedzę.
- Proponuje nakręcić program o fabryce samasz którą inż. Stolarski zaczynał w roku 84 w garażu. Dziś fabryka produkuje ok.7000 maszyn rocznie, posiada nowoczesne hale produkcyjne za ok 100mln zł oraz najnowocześniejszą w regionie a może i w Polsce automatyczna malarnie proszkową. Mimo zatrudnionych ok 800 osób, w przyszłości ma to być ok. 1400 osób, zarząd firmy w dalszym ciągu utrzymuje że jest to firma rodzinna.
- Jak kruszywa to Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych, odwiedźcie Olecko i OSM w Olecku, szczególnie chcielibyśmy obejrzeć proces produkcji Krówki Oleckiej :)
- A nasze miasteczko zapylone w huj i żyj z tym.
- A to się w Polsce opłaca? Czy to zachodni kapitał?
- Wpadnijcie do Stalowej Woli do firmy Superior żeby zobaczyć jak powstają Aluminiowe felgi
- Dawne DSS ktore po pol roku od przejecia KKSM w swietokrzyskim oglosiło upadłość całej spółki. Efekty wskazania calej grupy jako wykonawce reszty autostrad i otaczającej ich infrastruktury po nie udanej współpracy z Chińczykami itd. Dziś całe szczęście kopalnie funkcjonują pełną parą choć kadra pracownicza swoje przeżyła.
- Jak tak będą codziennie zapierniczać to za 50 lat braknie im materiału do wydobycia :-)
- Powiedzcie tylko komu została sprzedana ta firma.
- Samasz, nowa fabryka za 100 milionów niedaleko Białegostoku. Pronar posiadający chyba 8 fabryk w Polsce. Agro Masz, ciągle rozwijająca się firma. Mieszalnia pasz BLATTIN w Ostrołęce. Jest wiele firm z sektora rolniczego które chętnie bym zobaczył
- Ból dla uszu matematyka "od zera". Powinno być "Do (podana liczba)", a nie nie "od zera do (liczba)".